Без сурікатів, але з карликовими мавпочками: вінницький зоопарк привітав дітей зі святом. ФОТО

У День захисту дітей у вінницькому зоопарку з самого ранку гамірно, музично і весело: у повітрі літають волокна солодкої вати, повсюди лунає дитячий сміх упереміш із криками птахів та меканням гірських кіз. Сьогодні зоопарк приймає маленьких відвідувачів безкоштовно.

Крім того, в рамках обласної акції «Подорож у дитячий світ», 400 дітей із Вінниці та області із соціально вразливих родин також відвідають зоопарк безкоштовно.

  • Ми домовилися із департаментом соціальної політики облдержадміністрації, і сьогодні 400 діток відвідають зоопарк безкоштовно. Крім того, кожна дитина отримає подарунки – солодощі та цікаву енциклопедію про тварин, – каже директор звіринцю Євген Ткачик.

– Сьогодні обіцяли показати нових мешканці в зоопарку – сурікатів.

  • На жаль, нам не вдалося облаштувати вольєри для них – ми вже замовили, але ще вони не прийшли. Самі тваринки зараз знаходяться в окремому приміщенні, адаптуються – ще дуже лякливі. Тому поки масових екскурсій до них не водимо. Натомість ми покажемо дітям карликових мавпочок, яких взяли у варшавському зоопарку.

Поки частина дітей прогулювалася поміж вольєрів із вовками, лисицями, ведмедями, ламами та зубрами, інших тим часом розважали аніматори в образі Фіксиків. Дітям вмикали звуки, які можуть видавати тварини, а дітвора відгадувала, що то за тварина.

Одному із учасників пощастило отримати в подарунок страусине яйце – він першим відгадав звук, який видає страус, навіть назвав країну, в якій страуси проживають вільно.

  • Свіженьке – це наші страуси знесли, – говорить Євген Ткачик.

– Які ще поповнення будуть у Подільському зоорозплдіднику?

  • Зараз у нас більше 70 видів тварин, скоро облаштуємо окремих вольєр для лисичок породи Фенек. А щодо інших планів – то ви все побачите, самі. Планів багато, але краще говорити про те, що зроблено, а не лише про плани.

P.S. Vежі таки вдалося побачити нових мешканців – сурікатів – та отримати дозвіл сфотографувати тваринок. Вони хоч і лякливі, але дуже милі – крізь скло визирають на вулицю та “махають” лапками, ніби вітаються.

Вже зовсім скоро для них буде облаштовано спеціальний вольєр і відвідувачі зможуть познайомитися із сурікатами ближче.

Фото Ольги Мірошниченко

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією