«Азов» перевірить вінничан на чуйність: триває експеримент «Я змінюю світ!». ВІДЕО

У Вінниці стартував реаліті-проект «Соціум очима дітей «Я змінюю світ!». Суть проекту полягає у моделюванні певної ситуації, в якій одна людина має можливість допомогти іншій.

Реаліті-проект «Соціум очима дітей «Я змінюю світ!» організував вінницький центр розвитку особистості «Харизма» за підтримки Юнацького Корпусу. Директор центру Анна Нінова, яка є автором ідеї, стверджує, що проект допоможе дітям також спробувати себе у різних ролях.

  • Одночасно в експерименті беруть участь близько 17-ти дітей, які формуються у дві команди, – розповіла Анна Нінова. – Хтось виконує роль актора, хтось – оператора, режисера, телеведучого, ілюстратора, блогера або журналіста, який все це озвучує. Таким чином, діти не тільки є учасниками соціального експерименту, а й отримують цікавий досвід.

Як розповів Олександр Яремчук, представник Національного Корпусу у Вінниці, проект безстроковий і планується його географічне розширення.

  • Ми моделюємо якусь ситуацію та спостерігаємо за реакцією оточуючих. Наприклад, стоїть та плаче маленька дівчинка. Хто зверне на неї увагу, хто запитає про її проблему, чи допоможе їй, якщо вона приміром, заблукала? Якщо людина дійсно проявляє співчуття, то ми «розкриваємо карти» і говоримо, навіщо затіяли цей експеримент. А це по-перше для того, щоб привернути увагу соціуму до проблем тих, хто цього потребує, по-друге – щоб зрозуміти реальну ситуацію із чуйністю вінничан і зробити з цього певні висновки.

Окрім того, каже Олександр Яремчук, проект допоможе і самим дітям, через пережиті ситуації, зрозуміти, що означає байдужість, жадібність та інші негативні прояви у суспільстві, а відтак дозволить дітям уникнути повтору помилок дорослих.

Батьки, які хочуть долучити до акції свою дитину або дізнатись більше, можуть звернутись до куратора проекту за номером 098 888 31 55. Для учасників проекту є вікові обмеження – від 9-ти років.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією