«Архітектор Артинов» і трамвай «Везунчик» прокатав перших маленьких пасажирів. ФОТО

Сьогодні, 5 травня, вінницький трамвай «Везунчик» розпочав свою роботу. Першими його пасажирами стало 32 дитини – учні перших класів усіх шкіл Вінниці.

Перед самою екскурсією, дітей познайомили із цьогорічним головним персонажем – архітектором Артиновим.

На площі перед «Макдональдсом», звідки потім і вирушив трамвай у свою першу цього року мандрівку, зібрались діти, «стюардеси» («Школа стюардес-екскурсоводів»), сам «архітектор Артинов». Останній організував невеличку вікторину на тему архітектури міста Вінниця.

  

Діти, як виявилось, непогано знаються на тому, що це за професія – архітектор: усі гучно разом відповідали на запитання та навіть просили ще. За правильні відповіді діти отримували прапорці із гербом міста.

Після вікторини «стюардеси» влаштували ігровий майданчик: грали у «Котики – мишки».

Коли ж нарешті на горизонті з’явився «Везунчик», радості первачків не було меж: про це свідчив гамір та вигуки «ура!».

   

Зайшовши до трамвайчику, діти одразу повсідалися та стали дивитись у вікна: «Ого, який звідси вид!».

 

Після цього «стюардеси» та «архітектор» продовжили ігри та вікторини.

– Знаєте, що цей трамвайчик щасливий? – питають дітей «стюардеси».
– Та-а-ак! – кажуть діти.
– «Везунчик» ще й бажання виконує! Що б ви собі хотіли?

Першачки на якусь мить замовкають, та на підказку «стюардес» про «телефони, смартфони, планшети та та комп’ютери» дружньо погоджуються.
– Тоді заплющьте очі та думайте про своє бажання. Підніміть руки до гори та сплесніть у долоні.

   

На останній «команді» діти так і вчинили та … хтось закричав «ура!», а хтось «ну і де мій планшет?!».

По завершенню екскурсії усім діткам, які вправно відповідали на запитання екскурсоводів та поводилися чемно під час поїздки, було видано чи не перший у житті школяриків документ – «Паспорт маленького вінничанина», підписаний міським головою.

Після цього екскурсія продовжилась – до Залізничного вокзалу, де усі зробили кілька світлин, і потім вже на зупинці Театральній маленькі пасажири покинули «борт» «Везунчика».

 

Як розповів Дмитро Мира, Директор в КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання», голова Вінницької молодіжної ради, «щасливий трамвайчик» курсуватиме містом по вихідним.

-До 15 червня кожні вихідні з 10:00 до 15:00 – цього разу це чотири дні. Маршрут його розпочинатиметься від площі біля «McDonald’s», потім трамвайчик їхатиме до Театральної, усі їдуть на Вишеньку, потім вертаються до «McDonald’s».

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією