500 гривень та грамота – у Вінниці привітали волонтерів із «професійним» святом

Почесними грамотами та грошовими преміями нагородили у Вінниці сьогодні, 1 грудня, волонтерів та підприємців із нагоди Міжнародного Дня волонтерів, що відзначатиметься 5 грудня.

Перш ніж розпочати чергове засідання міськвиконкому, грамотами «За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху на території міста Вінниці» від Вінницької міської ради та грошовими преміями у розмірі 500 гривень було нагороджено шістьох вінничан.

Зокрема, Олену Верлан, Ларису Полулях, Тетяну Хитру, Ольгу Черняк, Марію Чех, Володимира Бойка та Романа Мельниченка.

img_8660

Окрім цього, представникам підприємств, які постійно так чи інакше допомагають військовим та переселенцям, урочисто вручили подяки та прапори міста Вінниця. Всього нагородили 17 підприємств.

  • До подій 2013 року не усі до кінця розуміли, що собою представляє волонтерська діяльність, – зазначив у вітальному слові міський голова Вінниці Сергій Моргунов. – Проте Революція Гідності, події на Сході України, війна із Росією надали волонтерству зовсім інший сенс, моральне наповнення. На початку військових подій на Сході саме волонтери найбільше допомагали нашим збройним силам. Сьогодні весь український народ має дякувати тим ініціативним людям, які ризикуючи своїм життям та матеріальними статками проводять таку роботу, яка необхідна хлопцям на Сході.

img_8663

Також Сергій Моргунов зазначив, що по іншим областям волонтерський рух дещо пішов на спад, а ось вінницькі волонтери й далі «активно продовжують свою роботу».

Фото Андрія Завертаного

Позначки: , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією