5 км за годину: центр Вінниці знову став у заторах. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні вранці центр міста знову опинився у великих автомобільних заторах: після повного перекриття Київського мосту в т.ч. і для громадського транспорту, увесь трафік рушив через Центральний міст.

8:30 – Соборна “стоїть”

З 14 червня Київський міст перекриють повністю – включно для громадського транспорту

Затори почали формуватися ще з самого ранку: вочевидь багато водіїв намагалися “проскочити” вранішній час пік, і таким чином затори утворилися раніше звичайного. Таким чином затор ще до 9:00 заблокував майже всю вулицю Соборну.

   

9:00 – Приєднується вул. Коріатовичів

Увесь автотрафік з мікрорайону “Поділля” приєднався до центрального і створив особливе навантаження на перехрестя вулиць Соборної, Магістратської та Коріатовичів. Тут вимкнули світлофори, натомість працюють регулювальники, чиє завдання – надавати перевагу в русі громадському транспорту.

   

Ускладнюють ситуацію комунальники, які саме в цей час, на вантажівках і з драбинами, вирішили поставити квіти у навісні клумби на стовпах. Їхні авто і трактори фактично заблокували одну зі смуг для руху, яку мусили об’їжджати і автівки, і тролейбуси.

 

9:30 – Нерви і рух по тротуарах

Вже після початку робочого дня все більше водіїв почали порушувати ПДР: про масовий рух трамвайними коліями можна і не згадувати. Однак дехто почав виїжджати на зустрічні смуги, провокуючи конфлікти з рештою водіїв. Центральний міст “засигналив” клаксонами і нецензурною лайкою шоферів через відкриті вікна автівок. За цим усім сумно спостерігали пасажири тролейбусів і трамваїв, які стали заручниками ситуації.

 

Не витримували навіть водії компактних моторолерів – дехто з них просто виїжджав на пішохідні зони мосту, розлякуючи пішоходів, яких цього ранку тут також було напрочуд багато. У найвигіднішому становищі виявилися, звісно, велосипедисти: їм нічого не заважало і вони мчали дорогою швидше за всіх.

На перехресті з проспектом Коцюбинського також працюють регулювальники.

   

10:00 – став увесь центр міста

Пік заторів припав на 10:00: до Соборної приєдналися всі прилеглі вулиці, зокрема Оводова, Кропивницького, Мури. Пасажири тролейбусів виходили з транспорту і йшли далі пішки.

   

Попри учорашні запевняння поліції про те, що будуть працювати додаткові наряди, які забезпечать відсутність припаркованих авто на проїжджій частині, такі машини все ж стояли біля жовтих ліній і ускладнювали рух.

 

10:30 – ситуація покращується

Ближче до 11:00 рух Соборною певною мірою нормалізувався: автівки рухалися вже із середньою швидкістю 20-30 км/год., повністю звільнилася вулиця Театральна, проте на Центральному мосту рух все одно лишався повільним.

Позначки: , , , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • Серж Волчег

  Закройте центральний мост для часного транспорта, пусть они возят свою дупцю через окружную или сядут на 2 недели в городской транспорт.

  • Vitalik Chernega

   +++++

  • Игорь Белокур

   Смешно и грустно одновременно…
   Дупцю ж не все возят… некоторые и по работе вынуждены неоднократно за день там проехать…сам сторонник общественного транспорта, но по работе на авто каждый день, из конца в конец по городу…неоднократно.
   Кроме того, окружную тоже ремонтируют…там тоже очередь из машин в обе стороны…

   • старогородский мост для авто

    • Игорь Белокур

     Всё оно так. Но факты вещь упрямая – никто из нас не в силах изменить тот факт что если человеку нужно попасть куда-то сразу за центральным мостом, то он не будет искать другой дороги. Кому надо быстро, тот объедет, а кому без вариантов только по маршруту, тот в объезд не поедет… как бы не роптали пассажиры троллейбусов и трамваев.
     П.С. кто не водитель, тот не поймет – хоть ты тресни )))

    • Vitaliy Prozorovskiy

     якщо б вулиця Коріатовичів була ширшою, хоча б дві полоси в кожну сторону, можна було б про щось говорити, а так, не варіант зовсім

     • Игорь Белокур

      Для полегшення ситуації реально можна було б заборонити проїзд вантажного транспорту через центр. А так як альтернативи немає, то нікуди дітися. Скрізь вузько, і так буде і надалі, поки не завершать роботи. Залишається чекати, скоро і до цього звикнемо.

     • Я Батькович

      Коріатовичів і так завантажена, а з здачою тих житлових курятників, взагалі, буде жопа.

    • Игорь Белокур

     До речі про цей міст, він і так “танцює” під машинами. А якщо перевести на нього ще трохи більше навантаження, то Бог знає що може бути…

 • Сергей Чертков

  відколи по трамвайним путям їхати стало порушенням???

  • Виктор Кондоловский

   Зі сторони Коцюбинського виїзд на трамвайні колії заборонений. Там нанесена відповідна розмітка

   • Сергей Чертков

    а де сказано що саме там порушували? там сказано в загальному.. а від Кемпи і до кінця Соборної ніякої розмітки, яка б забороняла рух по коліям, немає